Menu
Your Cart

Dodací a platební podmínky

Doručení a doprava

Doručení a dobírka v rámci Slovenské republiky je zdarma nad 24€.

Doručení do České republiky je spoplatněné a to sumou 4EUR/100CZK/. V případě dobírky do České republiky 5,20EUR/130CZK/. Objednavatel kromě tohto poplatku neplatí žádné jiné poplatky. 

Pozor! Při dobírce do CZK je možné že cena dobírky se může mírně lišt od ceny na faktuře kvůli kurzu přepočtu EUR na CZK. Tento doplatek snáší zákazník.


Výsledky preklaPozor! Při dobírce do CZK je možné že cena dobírky se může mírně lišt od ceny na faktuře kvůli kurzu přepočtu EUR na CZK. Tento doplatek snáší zákazník.


Výsledky prekladoPozor! Při dobírce do CZK je možné že cena dobírky se může mírně lišt od ceny na faktuře kvůli kurzu přepočtu EUR na CZK. Tento doplatek snáší zákazník.

Objednávky přijaté v pracovní dny do 12hod jsou expedované do 48hod. / S vyjímkou položek, které jsou na objednávku od dodavatele. Tyto budou expedované hned po doručení dodavatele a o jejich doručení Vás budeme informovat emailem.

Objednávky zasíláme kurýrskou společností SPS nebo společností PPL. Doručené jsou v následující pracovní den. Při doručení do České republiky se doručení prodlužuje na 72-96hod.

Po dobu svátků a neočekávaných událostí se doručení může prodloužit o 1-2dny.

Po dobu akčních slev, předvánočního období negarantujeme doručení do 48hod, doručení se může prodloužit až o 5 pracovních dní.

Kurýrní společnost Vás informuje o přesném doručení zásilky prostřednictvím emailu nebo SMS

Objednávky jsou doručované na adresu, kterou uvedete jako doručovací. Když uvedete špatnou adresu, případně špatné tel. číslo, neručíme za doručení zásilky.

Zásilku je možné si připojistit částkou 25KČ která kryje ve zrychleném řízení škody na zakoupeném zboží v případě pokud dojde k ztracení zásilky, poškození zásilky, zničení zásilky během jejího přepravy k zákazníkovi. Zákazník má povinnost nahlásit že zásilka byla poškozena na emailovou adresu klenotytrendeshop@gmail.com.

 

Doručení zboží a způsob platby k objednávkám do České republiky

Způsob platby:

Platba kartou – při tomto způsobu je suma neměnná na EURA podle aktuálního kurzu banky.

Platba na dobírku- kurýrovi zaplatíte sumu podle vystavené faktury v českých korunách a nebo v eurech./ Suma v eurech je přepočítána aktuálním kurzem CZK v den doručení /